Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Pravidla používání

Milý uživateli,
jsem ráda, že se na webu i-chovatel chceš registrovat. Před registrací si prosím přečti pravidla používání. Registrací na webu www.i-chovatel.cz souhlasíš s těmito pravidly užívání a vkládání dat na www.i-chovatel.cz.

 1. Provozovatel www.i-chovatel.cz (dále jen web) a moderátor webu je Ilona Spilková, Dobratice 327, 739 51, CZ (dále jen provozovatel/moderátor).
 2. Uživatel je každý registrovaný návštěvník webu (dále jen uživatel).
 3. Uživatel se souhlasem s těmito pravidly zavazuje, že využívá web s dobrou vůlí bez úmyslu poškodit provozovatele nebo třetí stranu a že vkládané údaje jsou pravdivé.
 4. Uživatel se zavazuje informace včas editovat tak, aby odpovídaly skutečnosti a pravdivosti.
 5. Provozovatel se zříká odpovědnosti za původ a správnost údajů vložených uživatelem na web.
 6. Registrací na webu vyslovuje uživatel souhlas se zveřejněním informací na webu stejně jako na sociálních sítích www.i-chovatel.cz.
 7. Bude-li na sociálních sítí provozovatelem uveřejněná fotka uživatele, pak musí být u fotografie uveden autor fotografie s odkazem na fotografii na webu www.i-chovatel.cz.
 8. Provozovatel je moderátorem diskuzí (připravujeme) a má právo nezveřejnit nebo smazat informace, jejichž obsah není v souladu s platnými zákony ČR, odporují dobrým mravům, poškozují provozovatele nebo třetí stranu. Dále pak informace, které nejsou v souladu s těmito podmínkami a duplicitní údaje. Stejně tak může moderátor upravovat příspěvky, například chybně zařazené.
 9. Osobní data uživatele nebudou poskytnuta třetím osobám viz  Zákon č. 101/2000 Sb. na ochranu osobních údajů.
 10. Provozovatel je registrovaný u ÚOOÚ v ČR .
 11. Informace zveřejněné na webu mohou být přejaty do jiných médií nebo webových portálu pouze se souhlasem provozovatele.
 12. Provozovatel nemůže poskytnout a neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu webu.
 13. Registrací na webu uživatel souhlasí se zasíláním informačních zpráv, které odesílá provozovatel na e-mailovou adresu uživatele uvedenou v registračním formuláři.

Děkuji, že se řídíš pravidly používání webu www.i-chovatel.cz!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...