Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Pojízdná prodejna pro psy

Toto super pojízdné auto splní všechny žravé sny našich psů. Jen se musíme trošku proletět. A to až do Ameriky www.theseattlebarkery.com.

truck33-768x576
Foto: The Seattle Barkery

Ben a Dawn Ford ze Seattle (Washington) takto dojíždějí na místa, kde se psi vyskytují ve vyšší míře (například k parkům, které jsou určeny pro hrátky a venčení psů).

Kromě toho, že znali mlsné jazýčky psů, neměli s pojízdnou prodejnou žádné zkušenosti. Po vyřízení řady papírů, nutných pro provoz prodejny trvalo dalších 8 měsíců, než auto přestavěli pro potřeby pojízdné prodejničky pro psy. A jak se zdá, vyplatilo se. Letos v srpnu se chystají svůj pojízdný vozový park rozšířit. A navíc budou nabízet také dobrůtky pro kočky.

menuboards2-768x432
Foto: The Seattle Barkery

Nabídku pojízdné prodejny můžete shlédnout na jejich webu www.theseattlebarkery.com. A na tomtéž webu se také dočtete, kdy a kde plánují se svým kouzelným autem vyrazit.

max1-500x667
Foto: The Seattle Barkery

Už se těším, až něco podobného bude i u nás!

truck22-768x432
Foto: The Seattle Barkery

 Autor: Ilona S.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...