Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

O autorství

Články uveřejněné v Blogu portálu www.i-chovatel.cz jsou chráněny Zákonem č. 121/2000 Sb. o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon).
Jakákoli část webových stránek www.i-chovatel.cz nesmí být zkopírována elektronickou nebo mechanickou cestou bez předchozího písemného svolení držitele autorských práv. Sdílení na sociálních sítích, webech či jinde s uvedením autorství (vloženým odkazem) se nebráníme.

Fotografie uveřejněné u článků (v blogu) a jinde na webu byly zakoupeny výhradně pro účely portálu i-chovatel.cz od  www.123RF a nelze je dále kopírovat či jinak používat. Výjimkou jsou fotografie a obrázky v sekcích Chovatelské stanice, Psi a Feny, Akce. Autorská práva k fotografiím vlastní majitelé chovatelských stanic, chovných zvířat nebo pořadatelé akcí.

Děkujeme.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...