Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat v akci

Na i-chovateli jsme zveřejnili řadu videí a článků o pomoci zvířatům. Většina z nich byla ze zahraničí. 
Dnes nepůjdeme daleko, zůstaneme u nás doma v ČR. Na severní Moravě funguje Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat, který mimo jiné pomáhá, krmí, léčí a ošetřuje zvířata bezdomovců. Pomoci můžeme my všichni!
Více o jedné z akcí spolku a video níže.

 Z facebooku Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat:

20. května 2016 jsme se zase vydali na náš obvyklý každoroční Homeless tour. Zvládli jsme objet osm kolonií mezi Ostravou a Karvinou včetně Karviná – Doly a Horní Suché. Obstarali jsme cca 40 psů – očkování, odčervení, odblešení a stříhání drápků plus cokoliv dalšího, co se namanulo. Vyjeli jsme z OV ráno v osm hodin a přijeli jsme domů večer o půl šesté. A i tak jsme nestihli objet všechna místa, co jsme měli na seznamu. Chybí nám ještě celá Rudná ulice v Ostravě, kde je ještě asi pět míst, která chceme a musíme navštívit.

Odvezli jsme celkem 7 štěňat, 2 kočky (po kastraci se vrátily zpátky) a dvě fenečky, které se už vracet nebudou.
Celá tahle “sranda” nás stála cca 25 tisíc.
Kdybyste nás chtěli aspoň trochu podpořit, zde je číslo našeho účtu: 2100486924 / 2010 Fio banka
Zúčastnili se jí dobrovolníci a členové MS spolku na ochranu zvířat plus dvě vše dokumentující studentky ze Střední umělecké školy v OV a velký a neskutečný DÍK patří MVDr. Janě Kouřilové z Vet. kliniky Lískovka ve FM, která celý den jezdila s námi bez jakéhokoliv nároku na honorář a ještě nám věnovala základní vakcíny. Samozřejmě jsme oslovili i ostatní veterináře, jestli by čistě ze zajímavosti neměli zájem s námi jet, ale odmítli, protože zadarmo nikde jezdit nebudou.

Děvčata z umělecké školy vytvořily film, budeme moc rádi, když se na něj podíváte:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...