Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Víkendový seminář Nosework s Julií Bukovinskou

 • 16.1.2016 09:00 - 17.1.2016
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • DOG Centrum, Tvarůžkova 2492, Rožnov p. Radhoštěm, 756 61, Česká republika
 • Výcvik, Kurzy/Semináře/Workshopy

 • Přijměte pozvání na víkendový seminář NOSE WORK, zaměřený na nový psí sport v ČR.

  Nosework se dá volně přeložit jako "práce nosem". Jedná se o psí sport, který vychází z nejpřirozenější schopnosti všech psů – čichu. Nejde však o hledání pamlsků ani hraček, psi se od začátku učí vyhledávat specifický vzorek pachu ( skořice, pomeranč a nebo třeba i čaj ) a označovat jej tak, jak je to běžné v praxi záchranářů či policejních psů. Celý koncept vychází z principu pozitivního posilování.

  NW je vhodný pro každého psa bez ohledu na jeho věk, velikost, aktivitu a zkušenosti. Temperamentní a mladí psi se při práci nosem učí trpělivosti, sebekontrole a soustředění. Pro starší psy a zvířata v rekonvalescenci je to způsob jak je udržet v dobré psychické kondici. Nosework může být doplňkovou aktivitou nebo sportem, ve kterém se skladájí zkoušky. Nepotřebujete žádné nákladné pomůcky, základy si zvládnete trénovat i v pohodlí domova. Zkusit to může opravdu každý.

  Náplň:
  V sobotu dopoledne proběhne seminář věnovaný teorii a zkušebnímu řádu Nosework. Sobotní odpoledne a celou neděli se budeme věnovat praktickému cvičení. Seminář bude probíhat ve vnitřních i venkovních prostorách DOGcentra.
  Více na http://www.dogcentrum.cz/products/vikendovy-seminar-nosework-s-julii-bukovinksou-16-17-1-2016/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...