Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Socializační Free sobota u R.Desenského na Vlčárech

 • 19.3.2016 10:00 - 19.3.2016
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • Zlátenka 24, Pacov, 395 01, Česká republika
 • Výcvik, Srazy

 • Zvu vás na další socializační free sobotu na Vlčárech. Jako vždy je možno přijet bez předchozího ohlášení už v pátek od 17.h. a zůstat do neděle, psy pořádně vylítat a při tom je socializovat mezi lidmi a dalšími psy. Rovněž si zde můžete popovídat s milovníky psů a setkat se s novými přáteli, třeba pro společná venčení někde u vás.

  Hlavní venčení probíhá v sobotu od 10h. do 13.h. pod mým dohledem, odpovím na veškeré vaše otázky, při tom vás naučím lépe porozumět svým psům. Po 12.h. je oběd domácí výroby, nebo si jen tak posedíme a psi budou mít možnost si odpočinout. Mezi tím si můžeme povídat o čemkoli ohledně psů, potom nám tu můžete v rámci malé brigády s něčím pomoci.

  Po skončení fríčka je možno požádat o B.M.T. masáže pro psy Bowenovou technikou kombinovanou s THW pro psy s jakýmkoli zdravotním nebo psychickým problémem, nebo jen pro vyrovnání energií.

  Je sem přísný zákaz vstupu se psy na elektrickém nebo ostnatém obojku a podobných "motivačních pomůckách" !!!

  Podrobné informace o venčicích Free sobotách najdete na stránce http://vlcary.cz/freesoboty.html ,
  detaily a případné spolujízdy najdete v informační části Psí poradny na mém webu http://www.psycholog-psu.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...