Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Opatovská túra se psy II.

 • 25.3.2017 08:30 - 25.3.2017 11:30
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • Opatov, Opatov, 56912,
 • Závody, Výlety

 • Opatovská túra se psy

  Zveme vás na první túru s pejsky v roce 2017.

  Trasa na do 15 km. (upřesníme později)
  Startovné: 50 ,- Kč za tým (psovod + pes (psi)
  Start: z fotbalového hřiště v Opatově u Svitav

  Protáhněte se a vemte pejska na výlet, navíc si ještě můžete zasoutěžit o ceny.

  Prezentace: 8,30
  Start: 8,45 (vždy po 1 minutě)

  Vyhlášení proběhne po tom, co do cíle dorazí nejméně 80% závodníků.

  Přihlásit se můžete vyplněním formuláře na:
  https://goo.gl/forms/6NLLHPXxkb69pCVL2

  Štěstí přeje odvážným, proto i v nepřízni počasí vyrážíme!!!

  Drobné občersvení a čaj bude na místě zajištěno.

  Obecné propozice pro túry se psy:,

  Túry jsou konané v duchu dogtrekkingu, především s ohledem na pravidlo, že pes je celou dobu připoutaný k psovodovi (vodítkem a postrojem) – porušení tohoto pravidla je důvodem k diskvalifikaci. Oproti oficiálnímu dogtrekkingu se túry liší v překonávané vzdálenosti. Připravujeme trasy v rozmezí přibližně 10 – 25 km.

  Vzhledem k bezpečnosti při akci, žádáme také ty, kteří se budou chtít túry účastnit mimo soutěž, aby během túry neměli své psy na volno. (Chcete-li, aby si spolu pejskové pohráli, vzájemně se na tom domluvíte, prosím informujte se u organizátora, kde je možné pejsky pustit společně na volno – vždy mimo trasu a pouze v případě, že jsou vaši pejskové ovladatelní). Děkujeme za pochopení!

  Účastník se absolvuje túru na vlastní nebezpečí a dobrovolně, zodpovídá za své chování i chování svého psa. Pes musí být zdravý, v dobré kondici, s platným očkováním (kontrolujeme při prezenci). Psovod dodržuje základní hygienické a bezpečností zásady (uklízet exkrementy po psu apod., v městských částech trasy dodržuje bezpečnost spojenou se silničním provozem).

  Chůze i běh je člověku přirozený pohyb. Není v naší moci uhlídat, kdo jde a kdo běží. Berte prosím v potaz, že i běžci se mohou například ztratit nebo chtějí jednoduše umístění na prvních příčkách. Takže každý dle svého.

  Na ocenění má právo každý přihlášený účastník, který dorazí do cíle, a to účastnickým balíčkem (většinou balíček pamlsků pro pejska, slevový kupón, atp.). Hlavní cenu a medaili získávají 3 účastníci s nejrychlejším časem a potvrzením všech kontrolních bodů (zaznačeno do kartičky závodníka) a ceny získávají také další 3 účastníci, kteří se se svým časem a splněnými podmínkami umístí na 4. – 6. pozici. V případě, že se akce bude účastnit více jak 50 závodních týmů, dělíme závodníky na dvě kategorie (muže a ženy) a v každé z nich oceňujeme první 3 závodníky s nelepším časem a plným počtem kontrolních bodů.

  V případě, že závodník doběhne, avšak nebude mít zaznačené kontrolní body, může se pro označení kontrolních bodů vrátit.

  Tým může mít i další lidský doprovod, cenu, medaili a diplom v případě umístění se na prvních příčkách získává pouze registrovaný tým (jeden psovod + pes nebo více psů).

  Přihlašování na akce funguje přes elektronický odkaz vedení přímo u pozvánky na akci nebo přes email kppt@email.cz nebo telefonicky na tel. 728128092 (Michaela Cichá). Účastnit se mohou i týmy, které nejsou předem přihlášené. Přihlášky slouží jako orientační ukazatel počtu účastníků a k doplnění prezenčních údajů (šetří to čas při prezenci).

  Klub pejskařů pozitivního tréninku, z. s. si vyhrazuje právo měnit termín, případně zrušit akci.

  Doporučená výbava: Pevná obuv, sportovní oblečení, voda pro psa, dobrá nálada, mobil, potvrzení o platném očkování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...