Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Obedience s Kamilou

 • 11.1.2016 20:00 - 11.1.2016 20:00
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • DOG Centrum, Tvarůžkova 2492, Rožnov p. Radhoštěm, 756 61, Česká republika
 • Výcvik, Obedience

 • Lekce pro všechny, které zajímá obedience, tedy poslušnost při které je kladen důraz na přesné, rychlé a radostné provedení cviků.

  Věnovat se budeme nácviku všech 10 cviků v jednotlivých kategoriích obedience, tedy pro třídy OBZ, OB1, OB2 a OB3. Lekce jsou určeny začátečníkům i pokročilým - ke každému přistupujeme individuálně, Cvičíme pozitivně a hrou, bez nátlaku a trestů.

  Kde: DogCentrum Rožnov pod Radhoštěm, ulice Tvarůžková
  Kdy: každé pondělí od 20 do 21 hodin
  Ceník: 160Kč/lekce, možnost zakoupení permanentky 1500Kč/10 lekcí
  Délka jedné lekce cca 55 minut.
  Kapacita: maximálně 4 týmy/lekce

  S sebou: psa, dobrou náladu, hladký nestahovací obojek, hladké 1,5m dlouhé vodítko, alespoň dva druhy pamlsků (malé, lépe vlhké kousky, např: kousky párků, sýrů, granule značky Platinum...), klikr (pokud používáte), oblíbenou hračku vašeho psa.

  Přihlášení:
  Jdete cvičit poprvé? Přihlaste se emailem na kara69@seznam.cz, uveďte název lekce, své jméno a příjmení, jméno + plemeno a stáří Vašeho psa a svůj mobilní telefon.

  Více zde: http://www.dogcentrum.cz/products/obedience-s-kamilou/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...