Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

JAK ODnaučit s Františkem Šustou

 • 13.9.2016 17:00 - 13.9.2016 22:00
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • Pionýrů 2806, Most, 434 01, Česká republika
 • Kurzy/Semináře/Workshopy

 • Ahoj, máme pro Vás další seminář s Františkem Šustou u nás v regionu, tentokrát se jedná o besedoseminář „Jak odnaučit“. Tématem semináře je, jak již název napovídá, práce s nežádoucím chováním a jeho řešení pomocí metodiky pozitivního posilování (bázlivost, agresivita, „zlozvyky“ apod.). Jelikož se jedná o besedoseminář, jehož náplň je vždy přizpůsobena dotazům účastníků a zároveň je interaktivní. Na své si tedy přijdou i ti, kteří tento seminář již v minulosti navštívili. Účastníci zašlou e-mailem na kontaktní adresu své dotazy (chování a situace, ve kterých se vyskytuje problém), které budou v průběhu semináře zodpovězeny, případně bude téma dále prodiskutováno. Seminář je teoretický a proběhne v přednáškové místnosti, není tedy možné vzít s sebou psy. Nejvíce z něj budou mít ti, kteří mají alespoň základní náhled na oblast metodiky pozitivního posilování. Zúčastnit se mohou i zájemci, kteří o pozitivním posilování prozatím nic nevědí, je ale potřeba počítat s tím, že možná ne všemu na poprvé porozumíte a každopádně budete mít o čem přemýšlet . Maximální počet účastníků je 30.

  KDY: Úterý 13.9. 2016, 17:00-22:00

  KDE: Vysoká škola finanční a správní, studijní středisko Most, Pionýrů 2806 (číslo učebny bude upřesněno a zasláno účastníkům e-mailem, včetně přesných instrukcí. V areálu je k dispozici voda a občerstvení formou školních automatů.).

  ZA KOLIK: 500,- Kč za účastníka. Místo je rezervováno až po přijetí platby. Platba je nevratná, ale je přenosná na jiného účastníka, můžete tedy za sebe najít náhradníka.

  JAK se přihlásit: Přihlášky včetně Vašich dotazů prosím zašlete na e-mail m.mekutova@seznam.cz.

  Těšíme se na Vás :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...