Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

HAPPY DOG SHOW 2016

 • 9.4.2016 08:00 - 9.4.2016
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • Praha 672, Praha 6, 160 00, Česká republika
 • Výstavy

 • HAPPY DOG SHOW 2016 je výstava pro psy s PP, bez PP a samozřejmě pro originální pejsky jako jsou kříženci. Již v roce 2014 jsme pořádali podobnou akci s názvem DOG SHOW RYCHETY jako studentská společnost.

  Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

  Naše výstava je pojatá vážně-nevážně. Posuzování probíhá téměř jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a výstavním postoji. Nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání. Posuzovat budou zkušení chovatelé pro danou FCI, nikoliv oficiální rozhodčí. Především se hodnotí celková kondice psa a souhra pejska s majitelem.

  Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích a disciplínách nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém, a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebudou chybět ani ukázky – canisterapie, dogdancing, dogfrisbee, obediance, agility, obrany či představení nadačních fondů, útulků a azylů, které podpoříme naší akcí. Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky, vodítka a hračky.

  Na každého přihlášeného pejska bude čekat balíček od společnosti JK ANIMALS v hodnotě 200 Kč, krásný diplom, ČASOPIS HAF & MŇAU a sleva na zájezd od cestovní kanceláře EXTREM SPORT. Pro vítěze bude připraveno krmivo Sam's Field a mnoho dalších cen od našich sponzorů.

  UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK:
  1) 19.1.2016
  2) 19.2.2016
  3) 9.3.2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...