Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Dělej to po mně – aneb Učení hrou jinak

 • 25.3.2016 09:00 - 25.3.2016
 • Pro všechny psy bez rozdílu
 • Vlaštovičky, Vlaštovičky, 74601, Česká republika
 • Výcvik

 • O tom, že psi jsou skvělí pozorovatelé lidí snad dnes už nikdo nepochybuje. Nevěříte, že se to dá využít při učení? Přijďte se přesvědčit Emotikona smile Vyzkoušíte si, jak psovi vysvětlit "pravidla hry" a jak ho naučíte, aby opakoval chování, které mu předtím ukážete vy nebo kdokoliv jiný Emotikona smile Takto pes zvládne opakovat i nové chování, které jste před tím po něm nikdy nechtěli.

  Tento workshop povede Bára Sajdoková - www.bestmudi.com
  Počet cvičících týmů je omezen na 8.
  Cena za workshop je 500,- Kč za cvičící tým, 250,- Kč za necvičící osobu.
  Zálohu 250,- Kč můžete posílat na č.ú.: 670100-2210106523/6210. Do zprávy pro příjemce napište "Dělej to po mně" a svoje jméno".
  Pro účast jako cvičící je podmínkou "naklikaný" pes, který umí min. 5-6 cviků (jednoduchých, např. sedni, lehni, otoč se, ...) pouze na slovní povel (tzn. bez ukazování, navádění, atd.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...