Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

FAQ často kladené otázky

V FAQ ti odpovídáme na nejčastější otázky, snad ti budou k užitku :)

 1. Co najdu na webu i-chovatel.cz? 
  Nejdůležitějším obsahem budou akce. Akce všeho druhu v Česku a na Slovensku od bonitací, výstav, přes pasení, zkoušky, různé druhy sportů, přednášky, kurzy, tábory, srazy, až po cvičáky, výlety apod. Další informace by měly být o chovatelských stanicích, chovných psech a fenách.
 2. Týkají se informace jen psů s PP nebo i bez PP? 
  Akce – zde můžeš najít a vložit informace určené jak pro psy s PP tak i křížence. Dle statusu akce pro psy s PP, bez PP a obě možnosti můžeš filtrovat.
  Chovatelské stanice – místo určené pouze pro registrované chovatelské stanice.
  Krycí psi a chovné feny – místo jen pro chovná zvířata, něco jako seznamka :).
 3. Jaký je první krok pro vložení informací na web www.i-chovatel.cz?
  Je to registrace. Bez registrace nemůžeš údaje na web vkládat . Registrace je jednoduchá, stačí tvé jméno (přezdívku), e-mail a heslo. Nebo ještě jednodušeji se můžeš zaregistrovat přes facebook. Více hledej v nápovědě pro registraci. Po registraci můžeš ihned vkládat jakékoliv informace o akcích se psy, o chovatelských stanicích, krycích psech i fenách.
 4. Kolik mě bude stát vložení informací o chovatelské stanici, krycím zvířeti nebo akci?
  Nic, 0 Kč, 0 Euro!
 5. Zapoměl jsem heslo, co teď?
  Jdi prosím na registraci a pomocí funkce “zapomenuté heslo” si jej znovu zadej.
 6. Jak se řadí vložené údaje?
  Akce se řadí podle data konání – tak, která bude nejdříve, bude nejvýše zobrazená, pozdější budou za ní. Chovatelské stanice a krycí zvířata se budou řadit dle kritérií, která zadáš ve filtru a abecedně.
 7. Budou mi od i-chovatel chodit e-maily?
  Pouze v nejnutnější míře. Rozhodně tě nechceme obtěžovat! Jeden e-mail čekej po registraci a později sem tam s informacemi o novinkách, nejčastěji 1x za měsíc, ale spíš méně.
 8. Chci napsat článek, dát vědět o charitativní akci, mám odkaz na dobré video k tématu. Zveřejníte ho?
  Za každý tvůj podnět budu moc ráda. Nápady, rady, články a vše kolem posílej e-mailem na info@i-chovatel.cz. Na všechny se v rámci časových možností podívám a dle možností i zveřejním.
 9. Mám zájem o spolupráci s vámi. Co proto mohu udělat?
  Napiš! Není nic jednoduššího. Líná huba, holé neštěstí … znáš to :). Piš prosím na mail info@i-chovatel.cz s předmětem zprávy “spolupráce”.
 10. Narazil jsem na chybu na webu nebo nepravdivé údaje.
  V tom případě moc prosím o zaslání informace mailem info@i-chovatel.cz. Do budoucna bude na webu tlačítko, díky kterému se nahlášení chyby zjednoduší.
 11. Jsme organizace, která se děním kolem psů zabývá (útulky, spolky, dobrovolníci a jiné organizace). I my se můžeme na www.i-chovatel nějak zviditelnit?
  Určitě. Není v tom nejmenší problém. Stačí nám napsat mail info@i-chovatel.cz, vše je o domluvě. Zajímá nás všechno, co se děje kolem našich čtyřnohých miláčků.
 12. Chci vědět více, nenašel jsem odpověď na svou otázku.
  Tak piš na info@i-chovatel.cz. Těším se!

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...