Notice: Undefined index: bme-message in /hosting/www/bmesoft.cz/i-chovatel/wp-content/plugins/bmesoft-cz/bmesoft-cz.php on line 257

Chcete se stát předvychovatelem psího asistenta? Čtěte! – díl 5.

Jsme už u 5. dílu povídání o Pestré společnosti. Dnes nám Martina z Pestré společnosti přiblíží práci dobrovolníků v rolích předvychovatelů.

Jaké jsou předpoklady na člověka, aby se mohl stát páníčkem na dobu určitou ve věci předvýchovy štěněte? Vybíráte lidi z určitého regionu  nebo napříč celou republikou?
Pro předvýchovu nejsou důležité žádné odborné znalosti. Předvychovatel se vychovejte-stenevše naučí od trenérky, kterou respektuje. Vzhledem k tréninkům v Praze to bude mít člověk bydlící v hlavním městě jednodušší, ale nebráníme se jakémukoli regionu.

S kolika předvychovateli aktuálně pracujete?
Momentálně se o štěňata stará sedm statečných.

Tato práce je dobrovolná, tedy bez nároku na odměnu. Co je Pestrou společností hrazeno?
Pestrou společností jsou propláceny náklady na stravu a veterinu štěněte.

Je něco, co byste chtěli vzkázat potencionálním předvychovatelům Vašich vodících a asistenčních psů?
Ozvěte se koordinátorce dobrovolníků Žanetě Schmuttermaierové na e-mailu zaneta@pestraspolecnost.cz nebo na tel. č. 607 533 952. Předvýchova znamená radost, lásku, pomoc, nové dovednosti, zkušenosti, známosti… STOJÍ TO ZA TO!

logomale-fa

Pestra-spolecnost-barva


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamaPracuji...